Aktualnosci`11  Aktualnosci`08  Aktualnosci`07  Aktualnosci`06  Aktualnosci`05
Aktualnosci`09-10   AKTUALNOŚCI 2010


Casey Bohemia Jewellery


Znów dziewczyna zaszalała na konkursie w Czechach- to jej kolejny wspaniały wyczyn. Jest niesamowita..:)


15.08.br w Malesov Casey B.J. -córka Dżamala - wzięła udział w konkursie myśliwskim - zdobyła 246 punktów! I ocenę tytuł CACT i vitez zkousek - zwycięzca konkursu :)


Petra - jestem pod wrażeniem - gratulacje:)

fot. Bohemia Jewellery

20.08.2010

Casey Bohemia Jewellery


Kolejna fantastyczna wiadomość - córka Dżamala - Casey B.J. na Międzynarodowej Wystawie Psów w Bremen otrzymała ocenę doskonałą oraz wniosek VDH.


Jeszcze raz wielkie gratulacje Petra !!!:)

31.07.2010


Wakacje

Znaleźliśmy fantastyczne miejsce nad morzem, gdzie bez problemu można zabrać nawet trzy psy:) Całkiem dużo miejsca na plaży i w wodzie, więc spędziliśmy miły tydzień. Oczywiście pogoda dopisała ponad 30 stopni!

Zobaczcie jak cieszył się Dżamalek, jak pięknie pozowała do zdjęć Winiusia i jak Nelosia się opalała i leniuszkowała. zapraszam do galerii.

Casey Bohemia Jewellery

Casey BJ córka Dżamala - IntCh.Multi CH. Bojar Acceptarius- spisała się znów znakomicie. Tym razem brała udział w Konkursie Pracy KSVP Svabenice i uzyskała


I ocenę i tytuł CACT!
Rewelacja!

Gratuluje serdecznie Petra :)

Casey Bohemia Jewellery


Nowa fotka Winnie z Lovparku

Ch.Pl,Mł.Ch.Pl. Winnie z Lovparku

7.07.2010

Regionalny Konkurs Pracy Tropowców - 24.04.2010


I stało się! Neli stała się prawdziwym psem myśliwskim. Już nie jest tylko piękną sunią o idealnym charakterze, tylko idealną sunią o idealnym charakterze :)


W Dąbrówce Leśnej 24.04.2010 odbył się Regionalny Konkurs Pracy Tropowców w którym wzieliśmy udział. Już dawno wiedziałam, że Nelka ma instynkt i pasje myśliwską, więc postanowiłam to zweryfikować na konkursie.

Odłożenie, próba na starzał, współpraca z przewodnikiem i zachowanie przy martwej zwierzynie - idealnie! Musimy jeszcze popracować troszkę na otoku.

Dziś zdobyła dyplom III stopnia lokatę 4 i 72 punkty.

Brawo!

Jesli chodzi o organizację - jak zawsze świetna i do tego rewelacyjna atmosfera jakiej nie można spotkać nigdzie indziej.


żałuje tylko, że nie mogłam zabrać Dżamalka, który uwielbia takie konkursy i wiem, że byłby rewelacyjny. Pokazał to w czasie jednych z ćwiczeń - bezbłędnie pracował na tropie :)

na zdjęciu: Pan Woźniak i my :)

Krajowa Wystawa Drzonków 7.03.2010


Nasza nowo upieczona Championka - Neli wystąpiła w Drzonkowie


otrzymała ocenę doskonałą, złoty medal,CWC,oraz tytuł Zwycięzca Rasy

Ch.Pl,Mł.Ch.Pl. RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu

Champion Węgier


Troszke czekania i Championat Węgier Dżamalka doszedł

Walentynkowa Wystawa Bydgoszcz - 14.02.2010


Początek roku rewelacyjny - mamy kolejnego Championa w domu :)


RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu - doskonała lok.I/2, CWC,NSwR

i tym samym Neli ukończyła Championat Polski

Mł.Ch.Pl, Ch.Pl. RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu


Międzynarodowy Champion Wystawowy

C.I.E.


Spotkała mnie miła niespodzianka. Wzięłam udział w konkursie "Jaki Pan taki kram" i na 129 zgłoszonych zdjęć zajęłam z Dżamalkiem 2 miejsce huraaaa.


Fajnie wiedzieć, że oprócz tego, że mam fantastycznego, pięknego, mądrego i kochanego psa to jeszcze do mnie podobnego. Wiedziałam, że wybrałam odpowiednią rase psów - taka dopasowaną idealnie do mnie :)


Międzynarodowa Wystawa Psów Trencin-Słowacja - 23.01.2010


Doskonale rozpoczęty sezon wystawowy!!! :)

W doborowym towarzystwie wybrałam się z Dżamalkiem do Trencina ukończyć Championat Słowacji. Sędziował Milos Kaspar. No i mamy kolejny Championat.


IntCh,MultiCh,Ch.Pl,Mł.Ch.Pl,Mł.Zw.Pl,Ch.Cz,Ch.Ro,Ch.H,Ch.Sk

BOJAR Acceptarius


otrzymał ocenę dokonałą, CAC,NPwR,CACIB i BOB


Tym razem miałam brać udział w finałach (w większości przypadków nie bierzemy udziału, bo spieszymy się do domu), ale...proszę się nie śmiać...zaspaliśmy. Byliśmy tak zmęczeni po podróży, wystawie i godzinnym spacerze, że zasneliśmy...no i finały przeszły nam koło nosa...zima...długa i śnieżna. Zapraszam do galerii


Rok 2009 przyniósł nam wiele radości.


Dzamal skończył Championat Węgier i Championat Rumunii. Tym samym zdobył tytuł Multichampiona :)

Oprócz tytułu Międzynarodowego Championa Piękności C.I.B.poszczycić się może tytułem Międzynarodowy Champion Wystawowy C.I.E.

Naprawde fantastycznie mi się z tym psem współpracuje. Dla mnie to wielka frajda jak mogę z nim pojechać na jakąś wystawę. Mam nadzieję, że jeszcze na niejedną wycieczke się z nim wybiore.

Neli też mnie nie zawiodła. Ślicznie prezentowała się na ringach wystawowych. Ukończyła w pięknym stylu Młodzieżowy Championat Polski a do Championatu Polski brakuje jej 1 wystawa. To przeurocza sunia o anielskim (angielskim) charakterze.Jest przeurocza i przekochana.Plany na 2010: napewno ukończenie przez Dzamala Championatu Litwy i Słowacji.

Mam wielkie plany co do Neli, ale zobaczymy co nam los przyniesie...

Dziękuje Iwonie, Dorocie, Panu Jackowi za wspólne wyjazdy oraz gościnę u Pani Ali i jej rodzinki- było świetnie.

WESOŁYCH ŚWIĄT

oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Poznań - 8.11.2009

 

Dawno w wystawie nie brała udziału nasza piękna Nelusia. Dlatego w Poznaniu naszą Hodowle właśnie ona reprezentowała. No i spisała się znakomicie :) Sędziował Peter Beyersdorf.

Mł.Ch.Pl. RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu - ocena doskonała lok.I/3, CWC

Zdjęcia z wyprawy na Węgry i do Rumunii

 

Na którym zdjęciu Dżamalek jest piękniejszy? :)

 

No i wspólne fotki:)

fot. Patrycja Hod.Ventora

 

CHAMPIONAT WĘGIER i RUMUNII

Jak szaleć to na całego :)

Ostatnio była mała wakacyjna przerwa wystawowa - bo wakacje są po to żeby odpoczywać, pływać i biegać po lasach i polach.

Wakacje się skończyły i przyszedł czas żeby skończyć Dżamalkowi Championat Węgier. Nadarzyła się jednak okazja żeby "po drodze" pojechać do Rumunii ;) No i pojechaliśmy :) Było fantastycznie od początku do końca. W tym miejscu serdecznie chciałam podziękować za wspólną wycieczke Panu Jackowi Hod.Ventora oraz Dorocie.

Osiągneliśmy pełen sukces dzięki Dżamalkowi - IntCh,Ch.Pl,Ch.Cz,Ch.H,Ch.Ro,Mł.Ch.Pl,Mł.Zw.Pl. BOJAR Acceptarius , który jak zawsze pięknie się zaprezentował. Z takim psem można szaleć ;)

2.10.09 - Międzynarodowa Wystawa Komarom -Węgry- Sędzia:E.Laszlo - doskonały I,CAC, NPwR,CACIB i BOB!

Ukończył CHAMPIONAT WĘGIER

3.10.09 - Międzynarodowa Wystawa Arad- Rumunia - Sędzia I.Nagy - doskonały I, CAC,Res.CACIB

4.10.09 - Międzynarodowa Wystawa Arad, Open Romania - Sędzia:R.Schill - doskonały I, CAC, NPwR, CACIB :)

CHAMPION RUMUNII

W ten oto prosty sposób mój przeuroczy springer może się poszczycić tytułem:

MULTICHAMPION :)))

 

Casey B.J. kolejny raz brała udział w konkursie myśliwskim i znowu była niesamowita. Mając zaledwie rok zdobyła 312 punkty! Brawo!

Na zdjęciu Casey i Petra hod.Bohemia Jewellery

 

 

 

Czas szybko mija... Neli - RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu ma już 18 miesięcy.

 

 

Zapraszam do GALERII żeby zobaczyć jak bawiły się springerki nad morzem :)

 

Lato -Wakacje - Urlop - Wyjazd nad morze


Wreszcie upragniony urlop! Jak szaleć to szaleć - dlatego zabraliśmy nad morze trzy springerki: Dżamalka, Winnie i Neli. Było fantastycznie - psy były przeszczęśliwe. Zobaczcie ile radości daje "trochę" wody, piasku i słonka.


 

Z radością informuję, że w dniu 10.07.2009r. w Hodowli u Pana Władysława Dytkowskiego urodziły się 3 springerki: 1 sunia biało-czarna oraz 2 pieski biało-brązowe. Szczegóły w dziale Bojar Mioty.


Ojcem został Int.Ch,Ch.Pl,Ch.Cz,Mł.Ch.Pl,Mł.Zw.Pl. BOJAR Acceptarius


Matką - Ch.Pl. TEZA Antenido


Osoby zainteresowane zakupem szczeniaka proszę o kontakt: 508 19 40 14. Springerki będą do odbioru w połowie września z kompletem dokumentów: metryką, książeczką zdrowia oraz wyprawką.

Caisa Bohemia Jewellery

Córka Dżamala -Caisa BJ wzięła udział w konkursie myślwiskim z rewelacyjnym wynikiem - I ocena 181 punkty i tytuł: Vitez malych plemen :)

Oby tak dalej :) Gratulacje!

Krajowa Wystawa Gorzów - 5.07.2009

Kolejna wystawa na której wystąpiła nasza najmłodsza pociecha- Neli to Gorzów. Wystawa naprawdę dobrze zorganizowana i mimo zapowiedzi o burzach i deszczach-świeciło piękne słonko. Sędziowała Małgorzata Lorenc.

Neli - Ruthless Mac - ocena doskonała, lok.I, CWC

Krajowa Wystawa Marijampole - Litwa 21.06.09

W tym roku zamiast do Szczecina wybrałam się po raz kolejny na Litwe. Tym razem obyło się bez przygód...ufff. Pogoda dopisała - było pięknie i słonecznie, towarzystwo wyśmienite.

Dżamal - BOJAR Acceptarius - ocena doskonała, CAC LT, NPwR i BOB

I tradycyjnie na finałach nie zostaliśmy...czekała nas długa droga do domu.

Bojar Acceptarius x sunia: Charm Me Sweetly Tamaam

 

Krajowa Wystawa Psów - Kalisz 14.06.09

 

W miłym towarzystwie upłynął mi dziś czas na wystawie w Kaliszu - pozdrowionka dla Elwiry i Piotra:). Do tego po wielu wielku dniach wreszcie była ładna pogoda i świeciło słońce. Co za miła odmiana :)

Nelusia - RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu- otrzymała złoty medal, kolejny wniosek CWC, tytuł: Najlesza Suka w Rasie oraz Zwycięzca Rasy :)


 

BOJAR - Międzynarodowy Champion Piękności C.I.B.


W styczniu 2009 r. Bojar na Międzynarodowej Wystawie Psów w Trencinie na Słowacji otrzymał kolejny CACIB dzięki któremu uzyskał tytuł:

Międzynarodowy Champion Wystawowy C.I.E.

 

 

Międzynarodowa Wystawa Psów - Leszno-23.05.09

Nelusia-RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu zadebiutowała dziś w Lesznie w klasie otwartej - oceniała Sędzia E.Sobieszczańska. Jesteśmy pod wrażeniem - ta młoda panienka otrzymała:

ocenę doskonałą, lok.I. CWC i Res.CACIB :) Tym samym rozpoczęła drogę do Championatu Polski.

Mł.Ch.Pl. RUTHLESS MAC z Czarnego Dworu

Krajowa Wystawa Psów - Druskienniki - Litwa 16.05.2009

Jakoś tak się złożyło, że nie minął tydzień a my znów na Litwę się wybrałyśmy. Nie ma jak sobie urozmaicać życie. Po raz kolejny bardzo dziękuję za gościnę Pani Ali i jej rodzince.Całuski dla pięknych Chow-Chow.

No i kolejny sukces Dżamalka.

BOJAR Acceptarius - ocena doskonała, CAC LT, NPwR,BOB!!!


IntCh,Ch.Pl,Ch.Cz,Mł.Ch.Pl,Mł.Zw.Pl. BOJAR Acceptarius

Miłą wiadomość otrzymałam z Czech od Petry - Hod. Bohemia Jewellery.

8 miesięczna córka Dżamala - CASEY - brała udział w swoim pierwszym konkursie myśliwskim. Otrzymała 196 punkty, I lokate i tytuł Vitezka malych plemen :)

 

Krajowa Wystawa Psów - JONAVA - Litwa 09.05.2009

Tym razem wybrałyśmy się na Litwę w piękny majowy weekend. Ale jak wyjazd na Litwę to tylko z niespodziankami - piękna słoneczna pogoda zamieniła się w ulewe...ale lepszy deszcz niż -21 stopni ;)

Na szczęście zanim weszliśmy na ring zaświeciło słoneczko.

No i znów poszło nam świetnie. Niestety na finałach kolejny raz nie zostałyśmy.

BOJAR Acceptarius - ocena doskonała, CAC LT, NPwR, BOB

 

Międzynarodowa Wystawa Psów - Opole 24.04.2009

Kolejny raz wystawa w Opolu była dla nas bardzo udana. Tym razem wybraliśmy się tam z Nelusią, która sprawiła nam wielką niespodziankę i wiele radości - ukończyła

 

MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI !!!!!

Ruthless Mac z Czarnego Dworu "Neli"- ocena doskonała lok.1/2, Zwycięzca Młodzieży i BOB Junior!

Mł.Ch.Pl. - Ruthless Mac z Czarnego Dworu

klasa młodzieży - sunia, pies

Do domu przywieźliśmy pierwszy - piękny puchar Neli :))

 

Krajowa Wystawa Psów w Grudziądzu i Inowrocławiu

Ten weekend był bardzo pracowity dla Nelusi, która występowała na dwóch wystawach krajowych w klasie młodzieży. Jesteśmy z niej bardzo dumni, bo zaprezentowała się fantastycznie i otrzymała mnóstwo komplementów od Sędziów.

Była wreszcie okazja żeby spotkać się z niesamowitym człowiekiem - naszym przyjacielem Panem Kazimierzem Wychowaniakiem - pozdrawiamy :)

A oto wyniki Neli:

Grudziądz:

Ruthless Mac z Czarnego Dworu - ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

Inowrocław:

Ruthless Mac z Czarnego Dworu - ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

19.04.2009

Wiosna i mnóstwo fajnych spacerków w galerii

 

Kolejna fantastyczna wiadomość


Dziś otrzymałam wynik badania DNA na Fucosidosis - Dżamal - BOJAR Acceptarius jest wolny od tej choroby :)


Nowa fotka córki Dżamala - CASEY Bohemia Jewellery

fot.Bohemia Jewellery

 

Otrzymałam wspaniałą wiadomość od Pani Madziova Hod.Ruthless z Czech. Oboje rodzice Neli - Ruthless Mac z Czarnego Dworu są wolni od choroby genetycznej oczu PRA cord1. Oznacza to, że Neli również jest wolna od tej choroby :)))))))

Krajowa Wystawa Psów - Drzonków - 8.03.2009


Wspaniały debiut wystawowy naszej Nelusi - Ruthless Mac z Czarnego Dworu. Wystawiana po raz pierwszy w klasie młodzieży otrzymała złoty medal, tytuł Zwycięzca Młodzieży i BOB Junior. Tym samym rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski :)


Ogromną niespodziankę sprawił nam Dżamalek - Bojar Acceptarius - otrzymał ocenę doskonałą, CWC, NPwR, BOB a w finałach BOG !!!

 

 

Nowe zdjęcie Neli - Ruthless Mac z Czarnego Dworu

01.03.2009

Krajowa Wystawa Psów - Panevezys - Litwa 22.02.2009


Tym razem wybrałam się z Dżamalkiem na wystawę na Litwe. Nie powiem - wyjazd zimą w tamte rejony jest tylko dla lubiących mróz i śnieg. Przeżyłyśmy małą zamieć śnieżną oraz mróz -21 stopni brrrrrrrrrrrrrr.


Poza tym było super! W tym miejscu chciałam podziękować za wspaniałą gościnę Pani Ani i za zabawę na "sankach" :)


A teraz konkrety:

Bojar Acceptarius wystawiany w klasie championów:

CAC, Show Winner, BOB - tym samym rozpoczął Championat Litwy!


PIERWSZE URODZINKI NELUSI :)

Dziś nasza przekochana Nelusia obchodzi swoje pierwsze urodzinki.

Zyczymy jej żeby zawsze była taka kochana jak teraz (czyli była naszym małym przytulaskiem), była szczęśliwa i zadowolona. Zeby dni upływały jej na fajnych, długich spacerkach i na zabawach.

 

 

Fotka Nelusi :)

06.02.2009

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Trencin - Słowacja

Sędzia: Jana Janekova

Wspaniale rozpoczęty sezon wystawowy 2009 :)

Dżamalek jak zawsze zaprezentował się świetnie - jestem z niego dumna.

Wyjazd był bardzo udany i w doborowym towarzystwie. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Pozdrawiam całą ekipe z Polski. A teraz wyniki:

Dżamal wystawiany w klasie championów uzyskał ocenę doskonałą, CAC i CACIB, tym samym rozpoczął Championat Słowacji!!!


zdjęcia: Asiaczek

25.01.2009r.


Design by Paulina Przybysz Fryta Design